تهیه کننده این فیلم می گوید: در زمان تولید، تمام گروه ۹۰ نفره‌ی این فیلم،کلیه مسائل مربوط به صرفه‌جویی در آب و برق را رعایت کردند و همچنین سعی کردند غذایی دور ریخته نشود و اکثرا چه در زمان فیلمبرداری و چه خارج از این زمان،لباس‌های با الیاف طبیعی پوشیدند و در طبیعت اشغال نریختند، اینها مواردی بود که در تولید رعایت کردیم.

به گزارش نه بندان نیوز، امروز به نام روز ملی سینما نامگذاری شده است. از آنجا که این هنر به واسطه دربرگیری آن می تواند به همه حوزه های بپردازد، در این مطلب به بررسی فیلم قدیمی مراد برقی پرداخته ایم.

فیلم طعم شیرین خیال که جزو آخرین ساخته ها در حوزه آب و برق محسوب می شود، چندسال پیش با حمایت سابا ساخته شد اما بیشتر مضامین این فیلم به حفظ محیط زیست اختصاص پیدا کرد.

در این فیلم با هنرمندی شهاب حسینی با استادی مواجه می شوید که رفتاری غیرعادی دارد و علاقمند یکی از دانشجویان خود می شود.

این شخصیت با رفتار خود اطرافیان خود را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث توجه سایرین به مصرف درست آب و برق و حفظ محیط زیست می وشد.

در حقیقت این فیلم از زبان شیرین(دختر مورد علاقه  استاد دانشگاه با بازی شهاب حسینی ) روایت  و شیرین، ماجرای آشنایی خود و خانواده ‌اش با کسی را که قرار است به خواستگاری او بیاید  بیان می کند.

محمد علی حسین‌نژاد تهیه کننده فیلم طعم شیرین خیال  درباره‌ این فیلم که با کارگردانی کمال تبریزی  ساخته شده است گفت: ما در زمان تولید و پخش این فیلم با توجه به موضوع این فیلم که درباره‌ی حفظ محیط زیست است،سعی کردیم برخی مسائل را رعایت کنیم.

او در توضیح این مطلب ادامه داد:در زمان تولید، تمام گروه ۹۰ نفره‌ی این فیلم،کلیه مسائل مربوط به صرفه‌جویی در آب و برق را رعایت کردند و همچنین سعی کردند غذایی دور ریخته نشود و اکثرا چه در زمان فیلمبرداری و چه خارج از این زمان،لباس‌های با الیاف طبیعی پوشیدند و در طبیعت اشغال نریختند، اینها مواردی بود که در تولید رعایت کردیم.

حسین‌نژاد همچنین خاطرنشان کرد: در زمان تولید فیلم نسبت به سرمایه یکی از سرمایه‌گذاران خصوصی فیلم، برای‌مان شبه بوجود آمد بنابراین سعی کردیم آن سرمایه را از تولید این فیلم که موضوع آن پاکی است،خارج کنیم و با وجود همه سختی‌های تولید، آن سرمایه را که در پاکی آن شک داشتیم،وارد کار نکنیم. 

این تهیه‌کننده همچنین به تمهیدات و محدودیت‌های که در زمان اکران فیلم در نظر گرفته‌اند،اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم که تبلیغاتی را که به محیط زیست آسیب می‌رساند را به حداقل برسانیم و به مردم درباره‌ی آمار فروش فیلم دروغ نگوییم بنابراین تا آمار قطعی فروش فیلم بدست‌مان نرسد، قرار نیست آماری را اعلام کنیم.

[ad_1]

اشتراک گذاری
تمامی حقوق مطالب و قالب برای نه بندان نیوز محفوظ است.
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد